Кольоровий тиждень в початковій школі

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов кольоровий тиждень в Ковалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Уроки, конкурси, виставки, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.
Мета тижня початкової школи полягала в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів. Форми реалізації цієї мети направлені на виявлення творчих учителів, обдарованих учнів; інноваційних педагогічних технологій; на з’ясування методичних умов, що забезпечують успішну діяльність учителів.
Кожен день мав свою тематику.
– понеділок – день природознавства- зелений день
– вівторок- день математики – жовто-оранжевий день
– середа – день фізичної культури – синьо-голубий день
– четвер- день української мови – фіолетовий день
– п’ятниця – день іноземної мови – червоний день
Протягом тижня всі учні початкових класів брали активну участь у всіх заходах. Завершальним етапом стало нагородження переможців та активних учасників тижня.
Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *