Семінар вчителів економіки

Фінансова грамотність і сучасність

22 листопада на базі Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено практичний семінар для вчителів економіки І-ІІІ ступенів на  тему «Фінансова грамотність і сучасність».

Учасників районного навчального семінару привітали учні школи, потім  вчитель економіки Ужитчак М. В. показав фрагменти уроків. Цікавою була  презентація проекту «Фінансова грамотність школярів – основа успішного розвитку суспільства», яку презентувала учениця 10 класу Ковельська Діана  та ігри для учнів «Монополія» і «Грошовий потік».

Надзвичайно захопливою для учасників семінару була  лекція незалежного фінансового консультанта  Джумачука П. М.  про закони грошей та безпечне інвестування в Україні.

Згідно плану практичного семінару розглянуто й обговорено важливі питання  та надано методичні рекомендації щодо вивчення предмета «Економіка» в школі.