“Справжній Шевченко”

Учні 5-11 класів Ковалівського ліцею мали змогу побачити в музеї мистецтв Прикарпаття виставку оригіналів картин Великого Кобзаря «Справжній Шевченко» , що в місті Івано-Франківську . Для дітей, які зайняли І місце на конкурсах читців поезії Т.Г.Шевченка та знавців життя та творчості поета поїздка була безкоштовною (Волошенюк О., Джумачук Я., Заячук А., Лесюк Д., Кавацюк В.)
В експозиції представлені більше 30 картин, що ілюструють життя художника у різні періоди життя: час до навчання в Петербурзькій Академії мистецтв, студентські роки, подорожі Україною та роботу в Київській Археографічній комісії, період заслання та останні роки життя в Петербурзі.
Серед найбільш відомих картин Шевченка – автопортрети, «Катерина», «Селянська родина» та портрет Василя Жуковського пензля Карла Брюллова, за кошти з продажу якого поета викупили з кріпацтва.
Учні вкотре переконалися , що творчість Кобзаря багатогранна : із земними пристрастями , емоціями , недоліками , але неймовірною геніальністю!
“Тарас Шевченко – це той , хто живе в кожному з нас “
Олесь Гончар