Навчальний  2022 – 2023 рік  розпочато!

З нагоди Дня знань для учнів 1 і 11 класів було проведено невелику святкову лінійку. На святі лунали привітання для першокласників та майбутніх випускників, першокласники підготували танцювальну композицію. Згадали й тих, хто боронить нашу рідну Україну, тих хто забезпечує нам мир – наших воїнів, наших випусників. У закладі для учнів 2-10 класів класні керівники підготували перший тематичний урок «Ми українці: честь і слава незламним!». Важливо, щоб День знань запам’ятався дітям як важливий день, з якого розпочинаються несподівані відкриття, захоплюючі зустрічі, цікаві враження. Навчальний  2022 – 2023 рік  розпочато! Бажаємо всім мирного неба і міцного здоров’я, яскравих шкільних уроків, успіхів у нових звершеннях та вдалого навчального року!