Міжнародний день Землі

Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи, є нагадуванням про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов’язок берегти її ресурси.
Учні 2 класу разом зі своєю вчителькою Лисенко І.С. також долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено урок-мандрівку планетою Земля, виховну бесіду «Бережімо рідну Землю!» та створення обʼємної аплікації «Наша Земля!»
Проведений захід зацікавив дітей, який сприяв поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукав учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.