Вітаємо переможців ІІІ (обласного ) етапу Всеукраїнської олімпіади “Як ти знаєш Біблію”

27 та 28 квітня 2021 року проведено два тури обласної учнівської онлайн олімпіади серед учнів 5-8 та 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. Завдання полягали у відповідях на тести та роботі з біблійним текстом. Проведення заходу збіглося із Страсним тижнем, що ще більше налаштувало учнів на духовний лад, підготовку до Воскресіння. У ході олімпіади дотримано всіх правил і умов, а також академічної доброчесності. В олімпіаді взяли участь 231 учнів, представивши 31 територіальну громаду та 3 заклади обласного підпорядкування. Учні нашого навчального закладу теж взяли участь і показали свої високі результати.

Жолобайло Вероніка (6 клас) – ІІІ місце, Кавацюк Віта (7клас) – ІІІ місце. Вітаємо переможців та їхнього наставника Бурдуланюк М.Ю.! Ми пишається вами і бажаємо успіхів у всіх ваших починаннях!