Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності

9 листопада в Україні відзначається День української мови  та писемності. Зазвичай, в цей день у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році. Тож уже не перший  рік радіодиктант національної єдності  збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов  та пошану до рідної мови. Приєдналися також до радіодиктанту учні та вчителі Ковалівського ліцею. Учні пишуть такі диктанти з великим задоволенням, адже він символізує єдність та любов до Батьківщини. Проведення подібних заходів дозволяє  не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.