Благодійна ярмарка на підтримку Збройних сил України

У Ковалівському ліцеї з 26.10 по 29.10. проходила благодійна ярмарка на підтримку Збройних сил України. Мета ярмарки: залучити учнів допомогти нашим воїнам здолати ворога та наблизити перемогу.
Дружно і смачно проходив благодійний ярмарок. Діти принесли різноманітну смакоту, яку приготували вдома – це і домашня випічка, тістечка, желе і компот.
Під час ярмарки було зібрано:
День перший (учні 2-4кл) – 4 303грн.
День другий (учні 5-6кл) – 3 608грн.
День третій (учні 7-9кл) – 3 433грн.
День четвертий (учні 10-11кл.) – 3 271грн.
Загальна сума зібрана під час
ярмарку – 14 615грн.
4 615гривень використаємо на придбання основи для сітки, решту коштів передаємо в Ковалівську сільську раду, на потребу наших воїнів.
Щира подяка за активність та підтримку усім батькам та дітям, які долучилися до потрібної справи. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку – підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту. Це свято теплоти і вдячності.
Бажаємо всім перемоги, миру і благополуччя!