Урочистий захід з нагоди відкриття фестивалю-конкурсу читців, поетів, художників та фотохудожників пам’яті Володимира Сосюри «Любіть Україну!».

26 лютого в Донецькому обласному навчально-методичному центрі культури відбувся урочистий захід з нагоди відкриття фестивалю-конкурсу читців, поетів, художників та фотохудожників пам’яті Володимира Сосюри «Любіть Україну!».
Журі конкурсу і почесні гості фестивалю, мали змогу насолодитися поезією Володимира Сосюри у виконанні талановитих земляків. Зазирнути у надзвичайний світ художнього мистецтва і майстерності фотоколажування.
Цього року фестиваль сміливо можна назвати всеукраїнським. Його учасники – митці із Донецької, Луганської, Полтавської, Львівської, Івано-Франківської, Сумської, Харківської, Тернопільської, Чернігівської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької, Закарпатської областей. Склад журі фестивалю також поповнився мешканцями з інших регіонів України.
До речі, членам журі конкурсу прийшлося доволі важко. Рівень виконавської, художньої, поетичної майстерності конкурсантів значно виріс. Та і кількість учасників по чотирьох номінаціях перевищила 350!
Ковалівський ліцей був активним учасником – 7 представників. Результати – чудові!
Джумачук Анастасія, учениця 8 класу – лауреат ІІІ ступеню Відкритого фестивалю-конкурсу пам’яті Володимира Сосюри «Любіть Україну!» у номінації «Фотохудожник»;
Попадюк Карина, учениця 8 класу – дипломант ІІ ступеню Відкритого фестивалю-конкурсу пам’яті Володимира Сосюри «Любіть Україну!» у номінації «Фотохудожник»;
Грамотами за участь у Відкритому фестивалі-конкурсі пам’яті Володимира Сосюри «Любіть Україну!» у номінації «Фотохудожник» нагороджено
– Жмундуляк Софію
– Цимбалюк Вікторію
– Кашевко Вікторію
– М’якуш Ангеліну
– Кашелюк Анжеліку. Крім того, Кашелюк А. нагороджена диплом за активну участь в обласній виставці-конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
Перемога дівчат – це також перемога керівника фотогуртка Григорчак Оксани Миколаївни.
Вітаємо!!! Нехай цей конкурс стане доказом ваших талантів і здібностей. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *