“Екологічний слід учнів Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на планеті”

“Екологічний слід учнів Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на планеті” – так можна назвати акцію, яка відбулася 20 вересня на території села.
Відколи був зрубаний смерековий лісочок біля могили Січовим Стрільцям, ця місцина з року в рік густо заростає чагарниками. Це неабияк тривожить свідомих жителів села. Минулого року учнями та вчителями нашої школи цю територію було засаджено низькорослими квітучими культурами. Та якогось видимого результату це не дало, оскільки трава навесні росте дуже швидко і заглушує кущі.
Під час обговорень “що з цим робити” в когось з’явилася ідея: засадити хвойними деревами, які будуть озонувати атмосферу, прикрашати територію і глушити чагарники.
Як відомо, на кожну озвучену ідею приходить підтримка. Ось і до нас підтримка приїхала, долаючи шлях аж 700 км.
Ігор Віталійович Бондаренко був спонсором саджанців смереки, ялини ісосни, які були густо насаджені на території біля могили Січовим Стрільцям вчителями та учнями школи.
Ми щиро дякуємо пану Ігорю за виявлену ініціативу. Сподіваємось, наша спільна праця буде милувати його очі з кожним приїздом в Ковалівку ще багато років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *