Вітаємо!

У період карантину відмінено практично всі конкурси та олімпіади, у яких ми звикли брати участь. Та це не зупиняє наших учнів… Адже можна реєструватися дистанційно, це також дуже цікаво і пізнавально. Ось і перші результати!
Вітаємо!
Сорич Мар’яну, ученицю 10 класу Ковалівського ліцею Нижньовербізької сільської ради, за зайняте ІІІ місце в обласному етапі XIV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та учителя Ужитчака Миколу Васильовича за роботу «Землеробство гуцулів на теренах Косівського та запрутській частині Коломийського районів».
Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, творіть, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!