Влиття маленьких козачат (учнів 2 класу) в кіш Галицька Січ.

День захисника́ Украї́ни – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Щорічно в ліцеї напередодні цього дня проводиться всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)Джу́рацю́ра або чу́ра – так називали в Україні в 16 –18 століттях зброєносця, учня у козацької старшини. Зазвичай джурами були молоді хлопці. Разом із козаками джури ходили в походи, брали участь у боях.
В Ковалівському ліцеї діє полк КОЗАЦЬКОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА – “ГАЛИЦЬКА СІЧ” . Його учасники – учні 2-11 класів. Кожен клас – козацький загін, який носить ім’я славного захисника України. Традиційно на урочистому зборі коша 14 жовтня відбувається влиття маленьких козачат (учнів 2 класу) в кіш Галицька Січ.
Цього року в зв’язку з неможливістю проводити масові заходи, урочистого збору коша не відбулося. Однак учні другого класу були прийняті в ряди козаків в присутності кошового, писаря, двох представників козацтва та батьків козачат. Після урочистого прийняття учнів до козацького строю, були проведені козацькі забави, на яких маленькі козаки змогли позмагатися в силі, спритності та кмітливості.
Вітаємо маленьких козачат з цією подією і бажаємо бути достойними нащадками своїх предків, захисників українського народу та рідної землі!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *