День Героїв

Сьогодні 23 травня  – День Героїв. Учні Ковалівського ліцею вшанували усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю. Вшанували хвилиною мовчання тих, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України. Помолились за всіх тих, хто пропав безвісти, хто знаходиться в полоні і за всіх захисників, які обороняють нашу державу. Учні 11 класу спільно склали молитву і поклали квіти на могилу Героя України – Стражника Володимира.

Ми всі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок. Вони тримають небо над нами й назавжди залишаться в наших серцях.

Висловлюємо велику вдячність та повагу усім захисникам, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни. Сердечно дякуємо кожному, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок.

Слава Україні! Героям Слава!