Учні

Гордість

Ковалівського ліцею

Сорич Мар’яна Петрівна –

учениця 11 класу, ІІІ місце в ІІІ етапі ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів (2021 р.)

Жмундуляк Софія учениця 9 класу,

I місце в III етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2020 р.)

ІІ місце в ІІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2020 р.)

Лесюк Дмитро –учень 6 класу,

І місце в III етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2020 р.)

IIІ місце в IІІ етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2020 р.)

Кавацюк Віта – учениця 8 класу,

ІІІ місце- ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу “Як ти знаєш Біблію?” (2021 р.)

Жолобайло Вероніка учениця 7 класу,

ІІІ місце – ІІІ еи=тапу Всеукраїнського конкурсу “Як ти знаєш Біблію?” (2021 р.)

Джумачук Анастасія учениця 9 класу, лауреат ІІІ ступеню Відкритого фестивалю конкурсу пам’яті Володимира Сосюри “Любіть Україну!” у номінації “Художник” (2021р.)

Попадюк Карина учениця 9 класу,

лауреат ІІ ступеню Відкритого фестивалю конкурсу пам’яті Володимира Сосюри “Любіть Україну!” у номінації “Фотохудожник” (2021 р.)