ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП VІІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ І СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

03 лютого 2018 року у м. Івано-Франківську проведено фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У підсумковому етапі конкурсу взяли участь 35 переможців обласного етапу, серед них Лесюк Галина – учениця 7 класу Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів .

Перед конкурсним випробуванням  Лесюк Галина  була нагороджена диплом департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації. В урочистостях з нагоди проведення фінального етапу конкурсу взяли участь представники департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації, творчої інтелігенції. З вітальним словом та побажанням творчих успіхів від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич до учасників конкурсу звернулася методист інституту модернізації змісту освіти Людмила Черкаська. Творчого натхнення, легкого пера юним шевченкознавцям побажали заступник директора – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Ігор Гаврилюк, ректор Івано – Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Зуб’як, директор Івано-Франківського базового медичного коледжу Володимир Стасюк. Влучними та цікавими були музичні вітання від студентів коледжу.

Кожен учасник, виконуючи конкурсні завдання, мав можливість розкрити свій творчий потенціал, філологічне мислення та філософське бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка.