Міжнародний день рідної мови

Рідна мова – це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова – це мова серця. Протягом 16-23 лютого 2018 року в Ковалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.

3 клас разом зі своєю вчителькою Гриджук О.В. підготували свято до дня рідної мови для молодших школярів.

Відбувся виховний захід, який представила бібліотекар Мельничук О.М., в якому закликала дітей учити, любити й шанувати рідну мову.

Також були проведені тематичні години, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Лунали вірші Кобзаря, прислів`я, приказки про мову, учнями було написано « Диктант єдності». Учителі закликали учнів плекати та берегти одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші попередники, – нашу рідну мову.

Живе наша мова – і наш голос звучить у вселенському хорі народів. Отже, живий наш дух, жива наша пісня, наша історія, наша єдність. Бо наша мова – це ми – українці, добрий, чесний, працьовитий народ.