Вітаємо призера Кавацюк Віту у V конкурсі учнівських творів-есе з правової тематики

В Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника було проведено V конкурс учнівських творів-есе з правової тематики. Даний конкурс, незважаючи на особливі умови та воєнний стан, мав на меті активізувати творчу діяльність учнів, пов’язану з формуванням власних пропозицій по удосконаленню державно-правової системи України та з проблемами розвитку міжнародного і європейського права.
З числа рецензованих праць визначено 16 переможців та призерів. Кавацюк Віта учениця 10 класу здобула ІІ місце. Учениця буде нагороджена дипломом, а її керівник Миронюк Г.М. отримає подяку. Вітаємо, Віточко! Будь завжди лідером, досягай максимальних висот, розвивайся і не зупиняйся на вже досягнутому. Пишаємося тобою!