Вшанування учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної сотні

20 лютого учні та педагогічний колектив школи вшанували патріотизм і мужність учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної сотні. Після занять було проведено виховний захід «Пам’ять поколінь». Мельничук Віталій та Сорич Мар’яна пригадала ті трагічні події, а Джумачук Ярина та Анастасія прочитали вірші про Героїв Небесної Сотні, які підбирали самостійно. Глядачі переглянули відеофільм «Зима, що нас змінила». Учні 5 класу виготовили паперових ангелів для тихої акції «Ангели пам’яті», якими прикрасили дерево біля школи. В шкільній бібліотеці була розгорнута тематична виставка «Борці за незалежність України». Протягом тижня з учнями будуть проведені уроки Пам’яті «Революція гідності: від минулого до сьогодення», класні години «Герої не вмирають».